Ženska reprezentacija BiH deklasirala Estoniju

23 Oktobar 2015

Ženska fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine uvjerljivo je savladala selekciju Estonije rezultatom 4:0. Naše djevojke su u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo naredne godine u Holandiji ostvarile uvjerljiv trijumf najviše zaslužujući raspoloženoj Mileni Nikolić, koja je postigla hat-trick.

Posebno raspoložena u redovima naše reprezentacije bila je Nikolić, koja je veću prvom poluvremenu postigla hat-trick i riješila sve dileme oko pobjednika u ovom meču.

Nakon ubjedljivih 3:0 u prvom poluvremenu, naša selekcija je u nastavku "dotukla" protivnika, a Radeljić je u drugom poluvremenu postavila konačnih 4:0.

Reprezentaciji Bosne i Hercegovine današnja pobjeda prva je u kvalifikacijama za EURO, dok Estonija iz tri susreta bilježi isto toliko poraza.